MÖBLER / Bord / Pelarbord med låda 8939403
nr 893 9403
Pelarbord med låda
längd: 73, djup: 45, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 maj 2014
kl 18:55:06
9/5 14:35:40
100 kr
12/5 03:03:59